Corning Gorilla Glass 5: попрощайтеся з розбитим екраном при падінні смартфона

2018-04-30

Ми вже звикли, що екрани сучасних смартфонів і планшетів покриті захисним склом, котре стійке до відколів і подряпин, однак при кожному падінні свого гаджета ми тремтячою рукою піднімаємо його, боячись побачити красиву, але зовсім не бажану «павутину» на екрані. У Corning вирішили і цю проблему, представивши своє нове скло Gorilla Glass 5, яке, по завіреннях виробника, стійке до падінь на різні шорсткі поверхні, наприклад, на тротуарну плитку.


У Corning заявили, що на цей раз компанія вирішила концентруватися не на подряпинах і тріщинах, а на ударостійкості. У той час як стандартні натрієво-кальціє-силікатне скло розбивається зі 100-відсотковою ймовірністю при падінні з висоти 1,6 метра, Gorilla Glass 4 в 80% випадків залишається неушкодженим. За запевненням Corning, Gorilla Glass 5 володіє вдвічі більшою стійкістю до пошкоджень при падіннях в порівнянні з попереднім поколінням скла.Corning
 вже розсилає тестові зразки Gorilla Glass 5 різним виробникам, тому вже в другій половині року ми можемо побачити смартфони та планшети з новим склом.


Скло Gorilla Glass четвертого покоління було представлено в 2014 році. Перші пристрої на базі Gorilla Glass 5 повинні будуть з'явитися ближче до кінця нинішнього року. Раніше Apple офіційно підтвердила, що Corning є основним постачальником стікла для своїх пристроїв тому з великою ймовірністю саме Gorilla Glass 5 буде використовуватися в iPhone 7.