iPhone 7 вперше з’явився на «живому» фото

2018-04-30

Відповідно до одного з найбільш поширених чуток про смартфон iPhone 7, апарат збереже дизайн свого попередника iPhone 6s. Сьогодні в китайській мережі мікроблогів поширили фото, на якому, як стверджується, позує новий флагманський Apple. На ньому ми дійсно бачимо знайомий дизайн популярного бренду, але без пластикових вставок для антен.

Згідно фотознімку (їх джерело не розкривається), конструктивно iPhone наступного покоління не буде кардинально відрізнятися від попередника. Розміри корпусу iPhone 7 складуть 138,3 х 67,12 мм – в точності, як у iPhone 6s. iPhone 7 отримає металевий корпус з круглими бічними гранями, але без характерних вставок. Є ймовірність, що Apple візьме на озброєння якийсь інший спосіб організації безпроблемного проходження радіосигналів. На фотографії можна бачити збільшену у розмірі камеру і модуль спалаху, як у iPhone 6s. Керуючі елементи знаходяться на тих же місцях.

Раніше джерела повідомили про збільшення тривалості автономної роботи iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Перша модель отримає акумулятор ємністю 1735 Мгц, а друга — 2810 Мгц. Це трохи більше, ніж у випадку з iPhone 6s і iPhone 6s Plus з батареєю на 1715 і 2750 Мгц відповідно. При цьому за рахунок менш «споживчого» процесора і нових алгоритмів енергоспоживання пристрою зможуть похвалитися покращеною автономністю.

5,5-дюймовий iPhone 7 Plus також повинен отримати схожий з iPhone 6s Plus дизайн, але подвійну камеру. Сьогоднішній витік побічно підтверджує припущення про те, що Apple хоче залишити впровадження важливих змін в дизайні для iPhone 8, який очікується на ринку вже в наступному році.