Apple Watch 2 отримають підтримку стільникового зв’язку і GPS-модуль

2018-04-30

Пройшов рік з моменту початку продажів «розумних» годинників Apple Watch і в Мережі стали з’являтися відомості по другому поколінні пристроїв. За інформацією газети Wall Street Journal, смарт-годинники у новій реінкарнації можуть обзавестися власним модулем стільникового зв’язку.

У 2010 році Apple анонсувала свій перший iPad. На початку 2011 року був представлений iPad 2, який став тоншим, дістав камеру і безліч нових функцій. Це був якісний стрибок між двома версіями. Дуже ймовірно, що з «розумними» годинниками Apple Watch нас чекає схожа ситуація. Як стало відомо, в 2016 році Apple покажить світу другу модель фірмових годинників. Вона буде мати покращені характеристики і не буде вимагати зв’язок з iPhone для повноцінної роботи. Всі програми можна буде встановлювати і запускати безпосередньо на годиннику.

Як стверджують мережеві джерела, Apple Watch 2 може стати більш незалежним гаджетом, маючи в розпорядженні модуль стільникового зв’язку. Це дозволить пристрою здійснювати дзвінки і прослуховувати музику з Apple Music в потоковому режимі без необхідності тримати iPhone підключеним до смарт-годинників. У гаджета буде більш потужний процесор і вбудований модуль GPS. Зараз для отримання геолокаційних даних ношений комп’ютер змушений звертатися до iPhone.

Згідно з наявними даними, Apple Watch другого покоління отримають внутрішні покращення, але зовнішній дизайн практично не зміниться. Оновлена «начинка» має залучити до використання Apple Watch більш масову аудиторію. Редизайн Apple Watch очікується в 2017 році: пристрій стане суттєво тоншим.

Раніше повідомлялося, що за перший рік продажів Apple Watch компанії з Купертино вдалося реалізувати в два рази більше пристроїв, ніж iPhone першого покоління в 2007 році.