Дослідження: більшість користувачів не купують iPhone 6s, так як чекають iPhone 7

2018-04-30

iPhone нового покоління випередить за популярністю смартфон iPhone 6s. Такий висновок можна зробити за результатами дослідження аналітичного агентства UBS Evidence Lab, проведеного серед 6336 власників смартфонів у США, Великобританії, Китаї, Німеччині та деяких інших країнах.

За словами провідного експерта компанії Стіва Милуновича, iPhone 7 буде популярнішим нинішнього флагмана Apple принаймні в США і Китаї. У цих країнах, згідно з даними опитування, інтерес до моделі наступного покоління вище, ніж у минулому році перед запуском iPhone 6s. У той же час, користувачі чекають «сімку» менше, ніж iPhone 6 роком раніше, зазначається в дослідженні.

У Великобританії і Німеччині попит на iPhone 7 виявився дещо нижче. Респонденти очікують новинку навіть менше, ніж iPhone 6s. При цьому, згідно з результатами опитування, майже половина опитаних поки не купують iPhone, тому що чекають виходу нової моделі.

За оцінками Милуновича, в 2017 фіскальному році Apple збільшить продажі iPhone від 5 до 10%. Багато користувачів, які не набули моделі з великим дисплеєм, можуть зацікавитися iPhone 7, вважає аналітик.

Офіційний анонс iPhone 7 запланований на вересень нинішнього року. За наявними даними, зовні апарат не повинен сильно відрізнятися від попередника. Основна камера смартфона обзаведеться двома об’єктивами, що підвищить якість знімків до рівня «дзеркалок». Пристрій перебереться на потужну і енергоефективну платформу Apple A10 і отримає більш ємну батарею, що надасть додаткові 20-30% до часу автономної роботи смартфона.