Apple все-таки знайшла собі нового віце-президента зі зв'язків з громадськістю

2018-04-30

У травні минулого року Кеті Коттон покинула стіни Apple після 18 років роботи в компанії на посаді віце-президента зі зв'язків з громадськістю. Вона відмінно спрацювалася як зі Стівом Джобсом, так і з Тімом Куком, але в підсумку все-таки вирішила присвятити себе сім'ї. Знайти заміну на її місце Apple змогла лише зараз.

Тепер захищати високопоставлених співробітників Apple від нападів журналістів і організовувати зустрічі з ними, а також по максимуму піарити компанію всіма можливими способами буде Стів Даулінг. Чоловік не просто так зайняв високий пост. Справа в тому, що після відходу Коттон він кілька місяців негласно виконував її обов'язки, а в жовтні минулого року виявився призначений тимчасовим главою відділу зв'язків з громадськістю. Після цього Даулінг був багато разів помічений зі Стівом Куком в різних куточках світу під час його появи на публіці і спілкування з представниками ЗМІ.

Варто відзначити, що раніше Стів Даулінг протягом 10 років очолював відділ корпоративного PR (підтримання позитивного іміджу компанії у свідомості співробітників, а також просування ідеалів Apple в маси) і явно домігся там чималих успіхів. Зваливши на себе обов'язки Кеті Коттон, він впорався з ними, що й послужило основною причиною підвищення в посаді. До своєї роботи в Apple Даулінг був журналістом на CNBC.