Постачальник Apple випустив набір для проектування Lightning-навушників напередодні релізу iPhone 7

2018-04-30

Компанія Cirrus Logic – постачальник комплектуючих для Apple представила набір для розробників MFi Headset Development Kit. По суті, мова йде про платформу, яка спростить випуск навушників, що підключаються за допомогою Lightning-інтерфейсу.

На відміну від гарнітур, підключаються по аналоговому каналу, гарнітури з цифровим портом Lightning можуть забезпечити не тільки більш високу якість звуку, але і додаткову функціональність, взаємодіючи з додатками для iOS. Як зазначили в Cirrus Logic, в набір MFi Headset Development Kit входить плата і референсний дизайн гарнітури, виконаний в типовому форм-факторі.

Запуск набору Cirrus Logic відбувся на тлі чуток про відмову від 3,5-мм роз’єму в iPhone 7. За даними обізнаних джерел, Apple збирається впровадити в пристрій додатковий підсилювач Cirrus Logic, який буде використовуватися спільно з другим динаміком. Цей динамік буде розміщений в тому місці корпусу, де раніше встановлювався звуковий роз’єм.

Передбачається, що Apple буде поставляти власні навушники з Lightning-інтерфейсом для iPhone 7. Деякі джерела, однак, стверджують, що в комплекті з новим iPhone буде йти звичайна гарнітуру EarPods і перехідник з Lightning на 3,5-мм

Напередодні в Мережі засвітилися фотографії Ligntning-навушників Apple. Як видно на фото, нові навушники EarPods замість 3,5-мм коннектора обладнані інтерфейсом Lightning. В іншому ж вони, судячи з усього, нічим не відрізняються від моделей, якими комплектується iPhone 6s.

Достовірність цих знімків нічим не підтверджується і офіційної інформації від Apple з цього приводу до офіційного анонса iPhone 7, запланованого на вересень, ми не дочекаємося.