iFixit опублікували інструкції по ремонту Apple Watch

2018-04-30

Теоретично Apple Watch нічого не загрожує в повсякденному житті. Короткострокового попадання вологи вони не бояться, міцно закріплені на руці, що виключає ймовірність зісковзування з подальшим падінням на землю. Ось тільки від форс-мажорних обставин ніхто не застрахований. На випадок непередбачених ситуацій експерти iFixit підготували покрокові мануали ремонту годинників.

Нові інструкції для Apple Watch демонструють послідовність дій, необхідних для успішної заміни батареї пристрою, екрану годинника, клейового прошарку між екраном і корпусом, а також процес заміни NFC-антени. Докладні інструкції хоч і знижують ризик невдалого завершення ремонту, але про обережність і уважність в процесі забувати не варто. Наприклад, поспішнне зняття дисплея може послужити причиною пошкодження клейового шару на корпусі годинника і вивести з ладу антену NFC.

Процедура заміни OLED-дисплея досить проста і не займає багато часу. Для ремонту знадобиться підчепити скло гострим предметом, витягти батарею і від'єднати кабелі дисплея і тачскріна, після чого з новим дисплеєм повторити всі дії в зворотному порядку. Процедура заміни батареї практично ідентична з тією лише різницею, що не буде потрібно відключати кабелі від екрану.

Заміна клейового прошарку потребує акуратного укладання нового фіксуючого шару на NFC-антену, після чого пластиковою лопаткою прошарок потрібно буде ущільнити, а потім знову підключити кабелі дисплея і тачскріна, повернути акумулятор на колишнє місце і щільно притиснути дисплей до нового шару клею.
 

Оскільки з початку старту продажів Apple Watch пройшло всього лише трохи більше тижня, в інтернет-магазині iFixit ще не з'явилися необхідні для ремонту запчастини. До речі, раніше хлопці повністю розібрали годинник і привласнили їм середню категорію ремонтопридатності.