Apple відкриє Apple Store в новому Всесвітньому торговому центрі в Нью-Йорку

2018-04-30

Apple готується до відкриття магазину Apple Store в новому Всесвітньому торговому центрі. Як повідомляє CNET, виробник iPhone і iPad вже уклав угоду з власниками World Trade Center на оренду площі для фірмової торгової точки.

Компанія-власник будівлі Westfield вже здала в оренду більшість торгових площ. Це приблизно 120 000 кв. м. в транспортному вузлі Oculus і на нижніх поверхах другої і третьої веж. Apple Store буде знаходитися на нижньому рівні торгового центру між магазинами інших відомих брендів, таких як Hugo Boss, Victoria’s Secret, Swarvoski і Disney.

Новий комплекс Всесвітнього Торгового Центру в Нью-Йорку відкрив свої двері через 13 років після падіння двох веж. У 2014 році відбулося офіційне відкриття 104-поверхового хмарочоса Всесвітнього Торгового Центру 1 (One World Trade Center), також іменований як Вежа свободи.

Будівля, зведена на місці веж-близнюків, зруйнованих у 2001 році, спроектовані архітекторами Foster Partners, які зараз займаються будівництвом нового «космічного офісу» Apple. Будувати заново World Trade Center почали в 2006 році.

На сьогоднішній день Світовий торговий центр є найвищою будівлею США. Його висота зі шпилем становить 541 метр.