12-дюймовий MacBook Air з дисплеєм Retina і Apple Watch стануть наступними хітами Apple

2018-04-30

12-дюймовий MacBook Air з дисплеєм Retina і Apple Watch стануть наступними хітами Apple

Згідно з неофіційними даними, в 12-дюймовому MacBook Air НЕ БУДЕ вентилятора і кнопки на трекпаді, який при цьому матиме підтримку нових мультитач-жестів. Джерела стверджують, що дисплей Retina в новому портативному комп'ютері може бути сенсорним. Не виключено, що Apple розширить вибір колірних варіантів для 12-дюймової моделі, додавши до традиційного сріблястого кольору корпусу золотистий і сірий. Така кольорова палітра притаманна для смартфонів iPhone.

Про майбутній запуск 12-дюймового Retina MacBook Air, що відрізняється тонким корпусом і невеликою вагою, ще в квітні повідомляв аналітик KGI Securities Мінг-Чі Куо, який стверджував, що ноутбук вийде цього року. У наступних публікаціях з Азії дату початку випуску новинки перенесли на 2015 рік, посилаючись на обмежені поставки 14-нм процесорів Intel Broadwell. На думку експертів, модель буде користуватися популярністю у покупців і дозволить Apple зміцнити позиції на ринку ноутбуків.

Що стосується Apple Watch, то пристрій повинен дебютувати в лютому. Apple поки не відкрила відразу всі карти, тому основні технічні параметри представленої новинки залишаються невідомими. Лише додамо, що годинник Watch можуть заряджатися бездротовим чином при використанні йде в комплекті індуктивного зарядного пристрою MagSafe. А за словами глави Apple Тіма Кука, робити це доведеться щодня. Аналітики прогнозують, що в 2015 році обсяги поставок Apple Watch досягнуть 15-20 млн штук.