Чому після iPhone не хочеться купувати смартфони на Android

2018-04-30

Чому після iPhone не хочеться купувати смартфони на Android

Люди які  перейшли  з Android на iOS назад повертатися не хочуть . На це є три причини.

Якщо не вдаватися в деталі, то між Android і iOS немає різниці. Додатки здебільшого виглядають однаково, обидві системи регулярно оновлюються, а кількість функцій невелика. Але все пізнається в дрібницях, тому, коли вибирати  Android чи iPhone  то однозначно - iPhone.

Простота
З першої версії iOS Apple прагнула до простоти. Згадайте, як всі дивувалися, коли Джобс гортав список контактів на першому iPhone. Зараз це здається не просто чимось природним, а вродженим. І в цьому вся iOS.
Коли запитати у людей, чому вони купили смартфон Apple, в більшості випадків вони  починають говорити про простоту. Це строго витримана система, в якій немає нічого зайвого, на відміну від Android.

Оновлення та безпека
Завжди хочеться, щоб пристрій залишався актуальним. Для цього виробник повинен випускати оновлення системи. iPhone гарантовано отримуватиме апдейти протягом п'яти років. У випадку з Android - як пощастить.

Теж саме відноситься до безпеки. Спіймати вірус на iOS практично нереально, тому що система регулярно отримує оновлення безпеки. Google також часто випускає апдейти безпеки, але виробники смартфонів не завжди доставляють ці оновлення.

Сервіс та аксесуари
Сьогодні на кожному кроці можна зустріти магазин, в якому продаються чохли для iPhone. Якщо нічого не сподобається, завжди можна знайти і купити щось в інтернеті.

Зі смартфонами на Android все набагато складніше. Аксесуари на потрібну модель зустрічаються не у всіх магазинах. Асортимент, як правило, небагатий і якість залишає бажати кращого.

Аналогічна ситуація з сервісними центрами. Замінити дисплей на iPhone можна в будь-якому СЦ, причому деталь, швидше за все, буде в наявності. Дисплей на Android-смартфоні теж можна замінити в будь-якому СЦ, але деталь навряд чи буде доступна на складі. А якщо зламалося щось серйозне, наприклад, материнська плата, то ремонтна майстерня і зовсім може відмовити в обслуговуванні.