Apple вдалося збільшити час активної роботи Apple Watch 2 до 10 годин

2018-04-30


Не секрет, що Apple Watch другого покоління зовні не будуть сильно відрізнятися від вихідної моделі. Зміняться лише деякі компоненти і характеристики пристрою.

Автор Twitter-аккаунта @The_Malignant розповсюдив фотографії акумулятора, який, як стверджується, належить Apple Watch 2. Мова йде про батарею ємністю 334 мАч, тоді як оригінальна модель «розумних» годин оснащена акумулятором на 245 маг. В обох випадках мається на увазі версія Apple Watch з корпусом 42 мм. Виходячи з ємності джерела живлення нова модель буде працювати до 35% довше.

За заявою Apple, оригінальні «розумні» годинники компанії працюють від 3 до 6,5 годин у режимі активного використання додатків і близько 18 години в комбінованому режимі (епізодична робота з додатками, робота фонових програм і режим очікування). Завдяки оптимізації програмного забезпечення і більш ємної батареї Apple вдасться змусити працювати Apple Watch 2 до 10 годин в режимі активної роботи з додатками.

Збільшити ємність акумулятора вдалося за рахунок нового сенсорного дисплея, в якому буде використовуватися технологія OGS, а не G/G, як у нинішньої моделі. За наведеними позначеннями ховаються структури з одним і двома шарами скла відповідно. Відмова від додаткового шару скла робить дисплей тонше, вивільняючи місце всередині корпусу годинника.

На початку місяця повідомлялося, що Apple зіткнулася зіткнувся з непередбаченими технічними складнощами при випуску дисплеїв OGS, в результаті чого відсоток виходу придатної продукції виявився дуже низьким. Поки неясно, як це відіб’ється на дату анонса Apple Watch 2 і обсягах випуску.

Незважаючи на те, що оригінальні годинники Apple вийшли в 2014 році, очікується, що нова генерація носимого комп’ютера не принесе помітних змін у зовнішньому дизайні — ключові нововведення стосуватимуться технічних характеристик. Мова йде про підтримку GPS, більш потужному і енергоефективному процесорі і нових датчиках.

Що стосується часу запуску Apple Watch 2, то чутки вказують на осінь поточного року. Можливий анонс разом з новими смартфонами iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Якщо це дійсно відповідає планам Apple, попередні замовлення на пристрій почнуться в день анонсу 9 вересня, а продажі — традиційно пізніше, 16 або 23 числа того ж місяця.