Зйомки фільму про Стіва Джобса почнуться в легендарному Flint Center

2018-04-30

Зйомки фільму про Стіва Джобса почнуться в легендарному Flint Center

Голлівудський маховик розкрутився з повною силою. Так, днями студія Universal оприлюднила акторський склад майбутнього байопіку про Стіва Джобса, а тепер уже була помічена і відповідна знімальна група. Зокрема «кіношники» взяли в оборот будівлю Flint Center в коледжі De Anza, в Купертіно. Саме в ньому Тім Кук представив iPhone 6 торік, причому вибрав його не просто так. У далекому 1984 році в цій будівлі Стів Джобс демонстрував публіці перший комп'ютер Macintosh.

Уже в ті часи Стів міг легко завести народ і організувати шикарну презентацію, приділяючи увагу дрібницям (витяг дискетки з кишені піджака, що говорить Mac і т. П.). Але повернемося до байопіку і того, що зробила знімальна група з Flint Center. Загалом-то, поки деталей мінімум. Є пара фотографій будівлі, на яких чітко видно плакати зі старим кольоровим логотипом Apple.

Варто відзначити, що сцена з анонсом Macintosh в 1984 році може стати основним фокусом усієї кінострічки, хоча це лише одне з трьох історичних подій, які будуть показані у фільмі. Коледж De Anza, офіційно затверджений для зйомок байопіку, причому деякі студенти візьмуть в них участь в якості масовки. Процес зйомок стартує вже на цьому тижні.

У цієї картини досить складна історія, в результаті якої Sony відмовилася від зйомок через складнощі з підбором ключових людей, але студія Universal швидко підхопила ініціативу, запросила в режисерське крісло Денні Бойла і підібрала акторів.