Apple дозволить користувачам контролювати свої дані в iCloud

2018-04-30

Apple дозволить користувачам контролювати свої дані в iCloud

Зараз власники пристроїв Apple не можуть керувати ти своїми даними, що зберігаються на серверах компанії, але скоро це зміниться. 

У зв'язку зі швидким вступом в силу закону Євросоюзу про захист конфіденційної інформації, Apple запустить новий сайт, на якому користувачі зможуть побачити всі персональні дані, які корпорація зберігає у себе. Їх можна буде не тільки переглянути і завантажити, але і видалити або змінити. Більш того, власники облікових записів Apple ID зможуть повністю стерти всю інформацію про себе з серверів Apple.

На новій сторінці будуть відображатися контакти користувача, події в календарі, переваги в музиці, фотографії та багато іншого.

Цей сайт запуститься в травні, але тільки для жителів Європи. Всі інші отримають доступ до своїх даних пізніше. Коли саме, представники Apple не уточнили.

На тлі скандалу з Facebook таке рішення Apple виглядає особливо вдало. Соціальна мережа скомпрометувала персональні дані 50 мільйонів чоловік, чим викликала загальний гнів і привела до видалення тисяч облікових записів.

Виробник iPhone же зможе цього уникнути, зробивши роботу з даними прозоріше і простіше.