Співробітники магазинів Apple регулярно отримують смертельні загрози від покупців

2018-04-30

Колишній співробітник Apple Store розповів британській Business Insider про умови роботи в Apple. Інтерв’ю досить рідкісне, так як всі службовці компанії підписують угоду про конфіденційність, яка зобов’язує їх не виносити на публічне обговорення подібні питання.

За словами екс-співробітника Apple, який побажав залишитися анонімним, своїм працівникам у Великобританії компанія платить близько 8 фунтів  в годину. Співробітники не отримують бонуси від продажів, тому багато хто не може собі дозволити продукцію, яку продають.

Кар’єрне зростання в умовах Apple Store – вкрай рідкісне явище, пише видання. За п’ять років з 2011 по 2015 рік, торгова точка змінила кілька менеджерів і майже всі з них були з інших компаній, на кшталт Dixons або HMV.

«ВОНИ ХОЧУТЬ ВИПРАВИТИ ТАКЕ ПОЛОЖЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ «LEAD AND LEARN»: СЛУЖБОВЦЯМ ПРОПОНУЮТЬ ВИРІШУВАТИ ЗАВДАННЯ МЕНЕДЖЕРА, ЗАЛИШАЮЧИСЬ ПРИ ЦЬОМУ РЯДОВИМ СПІВРОБІТНИКОМ. У НАС В МАГАЗИНІ БУЛО КІЛЬКА ДОСТОЙНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗІ СТАЖЕМ 5 РОКІВ І ВОНИ ПРОДАВАЛИ БІЛЬШЕ ІНШИХ. ОДНАК ВОНИ ЯК І РАНІШЕ СПЕЦІАЛІСТИ АБО ЕКСПЕРТИ (ДВІ НАЙНИЖЧІ ПОСАДИ В APPLE).
НАСКІЛЬКИ МЕНІ ВІДОМО – А У МЕНЕ ЗАЛИШИЛИСЯ ЗВ’ЯЗКИ З ЦИМИ ЛЮДЬМИ ЗА ЦІЄЮ ПРОГРАМОЮ ЩЕ НІКОГО НЕ ПІДВИЩИЛИ ДО МЕНЕДЖЕРА. У МАГАЗИНІ Є РЯД ПОСАД, ЩО ПРИНОСИТЬ БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, АЛЕ ВСІ ВОНИ ТЕХНІЧНІ, НАЧЕБТО СПІВРОБІТНИКА ВІДДІЛУ ТЕХПІДТРИМКИ GENIUS BAR. ЦЮ РОБОТУ ВСІ НЕНАВИДЯТЬ, ТОМУ ЩО ДОВОДИТЬСЯ МАТИ СПРАВУ З НЕЗАДОВОЛЕНИМИ КЛІЄНТАМИ».

Як розповів екс-співробітник Apple, їм нерідко приходять смертельні загрози від незадоволених покупців компанії. При цьому працівникам не надаються бонуси, навіть якщо вони зможуть укласти корпоративний контракт на сотні і тисячі фунтів.

Інсайдер зазначив, що як і в кожній професії, тут є свої переваги. Так співробітники Apple Store отримують хороші знижки на продукцію Apple і дисконт в 15% при покупці акцій Apple.

Business Insider звернувся за коментарями до Apple, але в компанії відмовилися підтвердити або спростувати цю інформацію.