iPhone 7 в кольорах чорний і «чорний онікс» розкупили за попереднім замовленням за кілька годин

2018-04-30

Менше, ніж через годину після старту замовлень на iPhone 7 і iPhone 7 Plus, час доставки смартфонів зросла до 2-3 тижнів. У США і Європі користувачі розкупили вже всі моделі в кольорах чорний і «чорний онікс».

Зараз для більшості iPhone 7 в США доставка можлива тільки в кінці вересня, а для ряду моделей термін доставки вказано початок жовтня. Найбільшим попитом користуються смартфони з об’ємом пам’яті 32 та 128 ГБ.

iPhone 7 і iPhone 7 Plus кольору «чорний онікс» тепер можна замовити тільки з доставкою в листопаді. Аналогічна ситуація спостерігається у Великобританії і Німеччини. У США дорогі моделі iPhone 7 Plus в новому глянцевому кольорі розкупили майже відразу після початку попередніх замовлень.

Судячи за даними Apple Online Store, найбільшою популярністю користуються iPhone 7 в нових кольорах. Apple випустила «сімку» в ексклюзивних кольорах чорний з матовим анодуванням і «чорний онікс». Останній характеризується глянцевим ефектом і, як вже зізналися в Купертіно, досить легко піддається подряпин.


Чорний варіант отримав таку ж матову металеву обробку, як і в інших колірних версіях, і виглядає як більш темний варіант «сірого космосу». «Чорний онікс» виглядає зовсім інакше — глянцева алюмінієва обробка робить його більш чорним, гладким і обтичним.

Що характерно, «чорний онікс» обходиться дорожче, так як за версію з 32 ГБ постійної пам’яті в такому кольорі немає. Дане забарвлення пропонується в модифікаціях з 128 ГБ та 256 ГБ вбудованої пам’яті.