Apple Watch 2 отримають більше медичних датчиків

2018-04-30

Напередодні конференції WWDC 2016, в ході якої користувачі очікують побачити Apple Watch 2, в пресі повним ходом йде обговорення передбачуваних характеристик новинки. Хоча зараз здається передчасним говорити про пристрої, ЗМІ стверджують, що компанія збирається у другому поколінні Apple Watch більше приділити уваги функцій, пов’язаних із сферою охорони здоров’я і фітнесом.

Минулого тижня Apple прийняла на роботу відомого лікаря Раджива Кумара. Він тривалий час займався лікуванням діабету у дітей і встиг отримати всесвітню популярність в цій галузі, створивши відповідний мобільний додаток з підтримкою HealthKit. Останнє необхідно для дистанційного моніторингу стану хворих.

Джерела, інформовані про плани Apple, стверджують, що зміни в апаратному забезпеченні Apple Watch 2 будуть обумовлені збільшенням числа функцій для моніторингу життєдіяльності людського організму завдяки вдосконаленим датчикам. У числі нових сенсорів очікуються засоби визначення кількості цукру в крові, що може виявитися необхідним для тих же діабетиків.

Оригінальні Apple Watch отримали ряд сенсорів, включаючи акселерометр, гіроскоп, а також датчик вимірювання частоти серцевого ритму. Разом з тим, у годин відсутня підтримка GPS і стільникового зв’язку, що вимагає великої витрати енергії. На даний момент цими функціями можна скористатися, підключившись до iPhone.

У будь-якому разі, завжди можна знайти ресурси для покращення, і Apple, по всій видимості, тепер займеться більш тісною інтеграцією годин з сервісом HealthKit або вдосконвалить аналітику рухової активності.