Apple різко збільшила замовлення на iPhone 6s напередодні офіційної презентації флагмана

2018-04-30

Згідно з даними аналітиків DisplaySearch, основним партнером Apple в області панелей для iPhone є Japan Display. У січні-березні 2015 року японський вендор відвантажив каліфорнійському гігантові 35,9% всіх дисплеїв. Друге місце за цим показником у південнокорейської компанії LG Display, яка в стартовій чверті поставила 34,5% від усього обсягу екранів для iPhone. Решта 29,6% дисплеїв для Apple справила Sharp.

«Вони прийшли до нас з великим обсягом замовлень, вимагаючи« дайте нам ще, дайте нам ще ». І вони [замовлення] продовжують рости », - розповів представник Japan Display.

Втім, збільшення обсягів замовлень компанії Japan Display не обов'язково говорить про те, що Apple впевнена в успіху смартфонів. Адже це може пояснюватися ще й перерозподілом замовлень серед постачальників компанії з Купертіно. І зростання замовлень на виробництво дисплеїв компанією Japan Display може відбуватися за рахунок інших постачальників Apple.

Минулого тижня глава Apple Тім Кук запевнив акціонерів компанії в силі китайського ринку, на якому не позначилися ні спад фондового ринку, ні девальвація юаня. І в останні кілька тижнів Apple відзначила помітне зростання активацій iPhone в Піднебесній.