Порівняння телескопічних об'єктивів iPhone X і iPhone 7 Plus

2018-04-30


   Дизайнер Ден Провост влаштував пряме порівняння телефото об'єктивів iPhone 7 Plus та iPhone X. З'ясувалося, що додаткова камера нового флагмана Apple тепер працює в темряві.

   Після анонса iPhone 7 Plus в 2016 році Apple попередила користувачів, що друга камера з оптичним зумом не працює в поганих умовах освітлення. У темряві включається основний ширококутний модуль, так як він захоплює більше світла.

   В iPhone X встановлена оновлена друга камера зі стабілізатором і більш широкою діафрагмою. Тому для роботи телефото об'єктива в новому смартфоні Apple потрібно менше світла.  Це дозволяє власникам пристрою використовувати подвійний оптичний зум і режим портретної зйомки в умовах поганого освітлення.

   Володарі iPhone 8 Plus не зможуть скористатися тими ж перевагами, так як в цьому смартфоні була поліпшена тільки основна камера. Характеристики телескопічного об'єктиву в ньому не змінилися. Саме тому для зйомки в темряві краще обзавестися десятим iPhone.

   iPhone X був презентований 12 вересня в «Театрі Стіва Джобса». Також Apple показала iPhone 8 і iPhone 8 Plus, Apple Watch третього покоління і Apple TV 4K.