У Мережу потрапило фото фронтальної панелі iPhone 7 з подвійним датчиком наближення і більш великим динаміком розмовним

2018-04-30

Через місяць Apple представить новий смартфон iPhone 7. Як повідомляє MacRumors, новинка отримає оновлений дизайн фронтальної панелі: нове розташування датчиків, подвійний сенсор наближення і більш великий розмовний динамік.

Фотографія фронтальної панелі iPhone 7 в Мережі вказує на ряд змін в дизайні смартфона. На відміну від рамки для iPhone 6s у неї більший отвір для розмовного динаміка, а також два технологічних отвори для датчика наближення.

Таким чином, користувачі iPhone 7 і iPhone 7 Plus не зможуть використовувати вже вироблені для Apple-телефонів попереднього покоління скла, захисні плівки та інші аксесуари.

Звертає на себе увагу ще один факт: у панелі є виріз для головної кнопки, що входить в протиріччя з чутками про сенсорної клавіші. Раніше джерела повідомляли, що у нового iPhone 7 буде відсутня фізична кнопка «Додому», що пов’язано з бажанням Apple зробити смартфон ще тонше і ергономічнєє. Для головної клавіші iPhone 7 інженери компанії нібито реалізують технологію Force Touch.

Відомо, що в дизайн iPhone 7 будуть внесені «незначні зміни у порівнянні з iPhone 6s. Пристрій вийде в двох колишніх розмірах, і 5,5 4,7-дюймовому, але зі зміщеними до країв антенними пластиковими вставками на задній панелі.

Найбільш значною зміною у iPhone 7 стане відмова від роз’єму для навушників — тепер вони будуть підключатися через роз’єм Lightning, який служить для зарядки смартфона. Це дозволить збільшити батарею і підвищити вологостійкість пристрою.