ЗМІ: загнутий з двох сторін OLED-дисплей стане головною фішкою iPhone 2017 року

2018-04-30

Не секрет, що дизайн флагманського смартфона iPhone 2017 року буде кардинально відрізнятися від того, як виглядають моделі iPhone 6 і iPhone 6s. Як стверджує аналітик IHS Кевін Вонг, ключовим нововведенням новинки, стане вигнутий з двох сторін дисплей.

Бічні краї екрану iPhone 7 будуть закруглені, а сам дисплей стане зігнутий на правому і лівому торцях. По краях на скосах не буде окремих бічних матриць, екран тут буде представляти собою єдине ціле, хоча загнуті краї можуть нести додаткове навантаження, виконуючи роль окремих бічних міні-дисплеїв, вказує Вонг.

«Як розповів Кевін Вонг, після того, як вийшов Vivo Xplay 5 з 5,4-дюймовим OLED-екраном, який заходить на бічні грані як у S7 edge, все більше виробників на ринку будуть використовувати цю техніку, в тому числі Apple зі своїм майбутнім iPhone», – пише PhoneArena.

За задумом Apple, таке рішення дозволить зробити дисплей більше без необхідності збільшувати габарити гаджета. При використанні комунікатора буде створюватися враження, ніби смартфон є «безрамковий».

У березні стало відомо, що Apple замовила пробну партію 5,8-дюймових панелей з матрицею OLED. Тоді повідомлялося, що інженери компанії вибрали такий екран для створення принципово нового iPhone. Гнучкий дисплей такого пристрою буде заходити на бічні грані.

Натяки на загнутий на обидві сторони дисплей в новому поколінні iPhone можна знайти в нинішніх моделях. Заокруглене по краях захисне скло використовується в iPhone 6, 6s, iPhone 6 Plus і 6s Plus. За деякими даними, Apple використовувала в смартфонах 2,5-скло не тільки для естетики, але і для випробування такого роду рішення з метою реалізувати його в майбутніх моделях. В iPhone 7 скло по краях буде більш округлим, а під ним буде ховатися загнутий на дві сторони дисплей.

Таким чином iPhone 2017 року може отримати екран, аналогічний такому в смартфонах Samsung Galaxy S7 edge. Південнокорейські апарати, варто відзначити, що з точки зору якості зображення від загнутих країв в деяких аспектах програли, так як ця дизайнерська знахідка вносить дуже помітні спотворення кольорового тону і зменшує яскравість на краях картинки, а в умовах зовнішньої освітленості призводить до неминучих відблисків уздовж однієї довгої сторони екрану. Яким чином Apple планує обійти ці нюанси, поки невідомо.