Які ігри в App Store по-справжньому хороші

2018-04-30

Які ігри в App Store по-справжньому хороші

Ми вирішили полегшити життя любителям iOS-ігор і представити невелику добірку дуже популярних і цікавих відеоігор в App Store.

У цифровому магазині Apple App Store величезна кількість різних ігор. У його нетрях легко зустріти як найпростіші «вбивалки часу», так і по-справжньому якісні проекти. Якраз серед них можна знайти кілька додатків, які спочатку створювалися для настільних систем, але пізніше розробники вирішили дати другий шанс своїм старим творінням. Вони подарували їм нове життя в App Store.

Саме після такого переродження у популярних в минулому ігор з'явилися нові шанувальники серед молодого покоління. Крім цього, в світі є величезна кількість любителів поностальгувати, які з блиском в очах кидалися перепроходити раніше улюблену гру, але вже на iOS-пристрої. Таких проектів поки що не дуже багато в App Store, але вже досить для того, щоб зробити невелику добірку:

Grand Theft Auto: San Andreas

Гра з шалено популярної серії GTA, яка свого часу підкорила безліч людей. Grand Theft Auto: San Andreas вийшла 26 жовтня 2004 року для PlayStation 2 і сьомого червня 2005 для Windows і Xbox. Вона популярна завдяки відкритому світу, цікавим завданням і якісному сюжету.

Goat Simulator

Ця гра - приклад того, як розробникам варто робити, щоб досягти дійсно великого успіху. Goat Simulator була випущена на більшості існуючих платформ: першого квітня 2014 року на ПК, 11 серпня 2015 року на PS3 і PS4, 17 квітня 2015 року на Xbox One і Xbox 360, а 17 вересня 2014 року на iOS і Android. Свого часу симулятор кози був дуже популярний і, звичайно, його вихід на безлічі популярних систем сильно вплинув на це.

Plants vs Zombies

Ця гра - той випадок, коли справжня популярність наздоганяє гру тільки після її виходу на iOS. У ній гравцеві доведеться за допомогою рослин боротися з натовпами зомбі. Спочатку додаток з'явилося в Steam п'ятого травня 2009 року, через рік - на iOS і тільки тоді стало всесвітньо відомим. В App Store навіть з'явилася друга частина Plants vs Zombies, яка також стала досить популярною.

Звичайно, перераховані вище гри - лише приклад того, які проекти можна зустріти на просторах App Store. Їх набагато більше, є порти кращі і цікавіші, а також гірше перенесені і без старання зроблені. У будь-якому випадку, тенденція перенесення старих і не дуже ігор на iOS - відмінна і повинна вітатися всіма любителями відеоігор.