Apple прокоментувала загрозу хакерів стерти дані з 300 млн iPhone

2018-04-30

Apple прокоментувала загрозу хакерів стерти дані з 300 млн iPhone

Представник яблучних повідомив, що в компанії вважають дії хакерів блефом, а список вкрадених акаунтів отримано зі зламаних раніше сторонніх сервісів. 

Судячи з заяв із різних джерел, хакери не можуть домовитися між собою про кількість акаунтів, які вони вкрали apple.com 

В Apple зазначили, що продовжать “регулярно проводити моніторинг“ і рекомендували всім користувачам включити двофакторну авторизацію, повідомляє macdigger. 

“Apple регулярно проводить моніторинг, щоб запобігти несанкціонованому доступу до облікових записів користувачів і працює з поліцією для ідентифікації залучених зловмисників. Щоб захиститися від подібних атак, ми рекомендуємо користувачам завжди використовувати складні паролі, не повторювати паролі на різних сайтах і включити двофакторну авторизацію“, – повідомила американська компанія. 

Нагадаємо, що хакерське угруповання Turkish Crime Family заявляє, що має доступ до декількох мільйонів поштових акаунтів Apple і може віддалено знищити дані, що зберігаються в них. Злочинці вимагають, щоб компанія заплатила їм викуп – $75 000 в криптовалюті Bitcoin або Ethereum. Зловмисники також згодні прийняти iTunes подарункові сертифікати на суму $100 000. На своїй сторінці у Twitter вони вивісили повідомлення, що термін сплати викупу закінчується 7 квітня 2017 року.