Apple, проведе в березні презентацію, присвячену Apple Watch і MacBook Air з дисплеєм Retina

2018-04-30

Apple, проведе в березні презентацію, присвячену Apple Watch і MacBook Air з дисплеєм Retina

IOS 8.2 стане доступна для завантаження в березні цього року після спеціальної презентації Apple. Про це повідомляє BGR з посиланням на «надійні джерела». Раніше передбачалося, що реліз оновлення може відбутися вже в цьому місяці.

Apple, тестує IOS 8.2 з листопада минулого року. Оновлення для мобільної операційної системи знаходиться в статусі відкритої бети і доступно для зареєстрованих розробників компанії. До даного моменту вийшло п'ять тестових версій прошивкою 8.2.

В останніх збірках оновлена ОС отримала повноцінну підтримку «розумних» годин Apple, і опцію в налаштуваннях Bluetooth, що дозволяє провести сполучення iPhone з Apple Watch. У розділі налаштувань «Інші пристрої» є напис «Щоб зв'язати годинник з вашим iPhone, запустіть програму Apple Waych ». Користувачі п'ятої збірки можуть використовувати попередню версію фірмового додатка-компаньйона для Apple Watch.

Власники iPhone і IPad з нетерпінням очікують релізу нової версії IOS і початку продажів смарт-годинників. Нагадаємо, що перша бета-версія IOS 8 вийшла рівно три місяці тому, а четвертий - три тижні тому. Офіційний реліз прошивкою 8.2, за відомостями джерела, відбудеться в березні, незадовго до появи Apple Watch в широкому продажі. Носимий комп'ютер Apple, вийде в квітні.

Перед релізом IOS 8.2 відбудеться спеціальнийзахід, присвячений Apple Watch і новому поколінню MacBook Air з дисплеєм Retina. Точні терміни проведення презентації джерело не назвало.