Стало відомо, коли Apple представить нові версії iOS і Mac OS

2018-04-30


На щорічній конференції Apple Inc. для розробників Worldwide Developers Conference будуть представлені нові версії операційних систем iOS і Mac OS, а також можливе оновлення ОС для розумних годинників і Apple TV.

Поки немає натяків на те, що саме буде презентувати Apple. Але останнім часом компанія загострювала свою увагу на програмному забезпеченні і проводила окремі заходи для презентації фізичних продуктів. 

Цього року захід буде проходити в конференц-центрі МакЕнері в Сан-Хосе, де і проводився до 2002 року, пише The Verge. 

Вартість вхідного квитка для розробників становить 1599 доларів. Квитки, як і раніше, Apple пропонує через лотерею. Інакше квитки закінчаться менш ніж за дві хвилини після відкриття продажів. Реєстрація на їх придбання почнеться 27 березня. 

Компанія традиційно має намір завантажувати відео з конференції в прямому ефірі на свій сайт і в додатки WWDC. В кінці жовтня Apple створила новий MacBook Pro. Головними інноваціями пристрою стала система ідентифікації за відбитком пальця Touch ID і так званий Touch Bar. 

Touch Bar це вузький тачскрін на клавіатурі, який дозволяє ефективніше обробляти відео, фото, монтувати звук. Він покликаний полегшити життя власнику у всіх ситуаціях, де необхідно використання поєднань гарячих клавіш.