У 2020 році можливо з'явиться iPhone що складається

2018-04-30

У 2020 році можливо з'явиться iPhone що складається

За повідомленням аналітика Bank of America, до 2020 року Apple може випустити iPhone або щось подібне зі складним дисплеєм.

Уомісі Мохан зробив такий висновок, грунтуючись на запатентованих компанією технологіях і своїй зустрічі з декількома постачальниками Apple в Азії. Він вважає, що складаний характер пристрою дасть йому суттєву перевагу на ринку смартфонів. Теоретично такий гаджет міг би розкладатися до розмірів iPad mini, а, може і до, повнорозмірного iPad, при цьому зберігаючи портативність.

Висновок про терміни був зроблений на основі жовтневого звіту 2017 року. У ньому повідомлялося, що LG сформувала цільову групу заради створення складаної OLED-панелі і гнучкої друкованої плати для майбутньої моделі iPhone. Також стверджувалося, що виробництво таких дисплеїв може початися в 2020 році.

Складаний смартфон вже намагалися зробити інші компанії, крім Apple. Один із прикладів такого пристрою - Axon M від ZTE: в ньому два екрани з'єднані між собою шарнірним механізмом. На жаль, при подібному підході дисплей не може використовуватися, як один згуртований монітор через помітний проміжок в середині.

Поки що, згідно з чутками, відома доля тільки лінійки iPhone 2018 року. Вона буде складатися з двох OLED-моделей iPhone (5,85 дюйма і 6,45 дюйма) і 6,1-дюймової моделі з РК-дисплеєм.