Тім Кук відвідає державну інтернет-конференцію в Китаї

2018-04-30


   На початку грудня 2017 року в Китаї відбудеться державна інтернет-конференція, на якій Тім Кук виявиться одним з небагатьох представників американських компаній. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

   Захід буде присвячений регулюванню кіберпростору і досвіду уряду Китаю в цьому питанні. У конференції також візьмуть участь Сундар Пічаї з Google, віце-президент Facebook Воган Сміт і Аллан Блу з Microsoft.

   «Уряд Китаю сприятиме управлінню глобальним інтернетом, - повідомив в анонсі конференції прес-секретар адміністрації кіберпростору Китаю Рен Сіньлян. - Ми представимо плани Китаю з будівництва загального кіберпростору для всього світу ».

   Участь Тіма Кука в такій конференції стратегічно важливо для Apple, яка прагне зміцнити свою присутність в азіатському регіоні. Корпорація продовжує боротьбу з посиленням цензури з боку місцевого уряду.

   Наприклад, раніше в 2017 році Apple довелося видалити з App Store безліч VPN-додатків через новий закон, прийнятий урядом Китаю. Згідно з документами що працюють на території країни VPN-сервіси повинні проходити обов'язкову сертифікацію і не надавати доступ до заблокованого контенту.

   Нові моделі смартфонів Apple, що вийшли в 2017 році, показують хороші результати продажів. Завдяки iPhone 8, цього року компанія має заробила в Китаї на 40% більше, ніж в 2016 році. Флагманська модель ще не розкрила весь потенціал, але вже користується популярністю у молодих підприємців.

   Можливо, візит генерального директора Apple допоможе зміцнити позиції компанії в Піднебесній.