Apple позбудеться від 3D Touch в одній з наступних моделей iPhone

2018-04-30


   Далеко не всі користувачі iPhone активно використовують функцію 3D Touch, деяким вона взагалі не потрібна. Адже це досить дорогий шар екрану.

3D Touch - це технологія, що дозволяє визначати силу натискання на дисплей.

«Майбутня 6,1-дюймова модель iPhone не включатиме 3D Touch» - зазначив аналітик IGI Securities Мінг-Чі Куо.

Повідомляється, що на одному з трьох представлених моделей iPhone буде встановлено ЖК-екран розміром 6,1 дюйма по діагоналі, що охоплює майже всю лицьову сторону пристрою. Як і на iPhone X, на iPhone з ЖК-дисплеєм над екраном з'явиться «монобровою» з камерою TrueDepth і іншими сенсорами.

При дизайні iPhone X логічна плата і акумулятор буде старого типу, як в iPhone 8. Ця модель iPhone отримає три гігабайти оперативної пам'яті, одиноб'єктивну фронтальну камеру і алюмінієву рамку замість дорожчої з нержавіючої сталі.

Вартість такого пристрою складе від 700 до 800 доларів США.

Що стосується майбутніх нових моделей з OLED дисплеями, а саме, наступника нинішнього 5,8-дюймового iPhone X і нового пристрою розміру Plus з великим 6,5-дюймовим OLED-екраном, то, за словами Куо, ці телефони отримають чотири гігабайти оперативної пам'яті .

Щоб уникнути будь-яких затримок з доставкою в цьому році, Apple, ймовірно, почне нову сертифікацію моделі iPhone раніше, ніж в минулому.