Як встановити на Mac заставку у вигляді Apple Watch

2018-04-30

Apple Watch - це в першу чергу точні годинники. Вони вміють все те, що повинен вміти наручний хронометр. Циферблати годинника представлені в багатому асортименті, і кожен з них глибоко і детально настроюється під будь-які смаки та уподобання. На дисплей можна вивести будильник, погоду, час сходу і заходу сонця, змінити колір, деталізувати хвилини, секунди і мілісекунди.

Розробник і фанат Apple Watch з Данії Расмус Нільсен розробив тематичний зберігач екрану для Mac. Для цінителів стандартної заставки смарт-годинника Apple він запропонував встановити на OS X скрінсейвер «Apple Watch Saver». Віртуальний хронограф пропонується для безкоштовного завантаження на сайті дизайнера.

Як встановити скрінсейвер для Mac у вигляді Apple Watch:

Крок 1: Скачайте заставку Apple Watch для OS X з сайту rasmusnielsen.dk .

Крок 2: Розпакуйте архів і запустіть файл «Apple Watch.saver» подвійним кліком.

Крок 3: Підтвердіть установку заставки «Тільки для цього користувача» або «Для всіх користувачів комп'ютера».

Крок 4: У розділі «Робочий стіл і заставка» виберіть зі списку «Apple Watch» і встановіть час автоматичного запуску зі списку «Початок після».

Треба сказати, що фахівці Apple ретельно пропрацювали кожну заставку. Завдяки циферблату «Рух», приміром, можна перевіряти час, котрий висвічується на тлі пурхающих метеликів, плаваючих медуз та розкривних кольорів. Одина з квіток для Apple Watch була сфотографована більш 24000 разів протягом 285 годин (11,8 діб). Таким чином виходила анімація розцвітаючого бутона. Для того щоб зняти рух медузи, в студії Apple був встановлений акваріум, в якому її знімали на камеру Phantom зі швидкістю 300 кадрів в секунду.