Грандіозні проекти Apple: на що корпорація витратить 350 мільярдів доларів

2018-04-30

Грандіозні проекти Apple: на що корпорація витратить 350 мільярдів доларів

   Керівництво Apple оголосило, що планує інвестувати в економіку США 350 мільярдів доларів. Редакція MacDigger вирішила розглянути, які проекти вже готуються до запуску.

Центр обробки даних в містечку Рено

Реконструкція існуючого центру обробки даних в Рено, штат Невада, обійдеться Apple в один мільярд доларів. Центр буде використовуватися для забезпечення роботи таких сервісів, як FaceTime, iMessage і iCloud.

Тім Кук особисто запустив початок робіт і взяв участь в підготовці котловану для майбутнього будинку. Після завершення реконструкції, в якій буде задіяно 300 осіб, в Рено відкриється 100 нових робочих місць.

Кампус в Калвер-сіті

На додаток до вже орендованих майже восьми тисячам квадратних метрів офісного простору в Калвер-сіті, Apple планує розширити комплекс ще на майже 12 тисяч квадратних метрів. Такі інновації потрібні для того, щоб розмістити відділ, який відповідає за виробництво оригінального відеоконтенту Apple. Компанія буде займати всi чотири поверхи будівлі, підземну парковку і частинy прилеглої території.

Раніше цим об'єктом цікавилася телекомпанія HBO. Корпорації обговорювали варіанти сусідства і цілком могли розділити оренду будівлі. Однак плани телеканалу змінилися, і Apple доведеться втілювати масштабний проект поодинці.

Інтерес до Калвер-сіті не випадковий. У цьому місті розташована штаб-квартира Apple Beats.