Apple представила абсолютно нові MacBook

2018-04-30

25 річниця першого повноцінного ноутбука від Apple спонукала інженерів з компанії Apple на творчі подвиги: мобільний комп'ютер від Apple давно було пора міняти не еволюційно, а революційно. І корпорація з Купертіно це зробила. Новий MacBook Pro здатний порадувати багатьох низкою цікавих нововведень, так що давайте поглянемо на новинку.

Нові мобільні комп'ютери помітно втратили у вазі і об'ємі, стали помітно тонше і дещо легше. Кожне з пристроїв схудло приблизно на 300 грамів і отримало так званий Touch Bar. Втім, про все по порядку.

MacBook Pro про 13 дюймах схуд на 17 відсотків по товщині і втратив 23 відсотки в обсязі, зберігши високу продуктивність. Модель на 15 дюймів втратила в товщині 14 відсотків і стала на 20 відсотків «щільніше». Само собою, алюміній і скло залишилися основними матеріалами корпусу.

Трекпад став помітно більше за площею, зрівнявшись за розмірами з зовнішнім рішенням від Apple. У мобільній життя на професійному ноутбуці від Apple використання додатків на зразок Final Cut або Logic Pro стане помітно комфортніше, якщо ви вже відвикли від маніпулятора типу «миша».

Впровадження чіпа Apple T1 принесло в нові ноутбуки сканер відбитків пальців Touch ID. У повсякденному житті експлуатація комп'ютера стане максимально безпечною, оскільки ви ніколи не забудете свій пароль - адже він завжди з вами. Так що вхід на сайти, експлуатація Apple Pay та інші повсякденні дрібниці стануть приємним доповненням до традиційного використання MacBook Pro.

Усередині нових MacBook Pro - свіже апаратне забезпечення, причому максимально: користувач зможе отримати хоч Intel Core i7, Radeon Pro Graphics, і SSD об'ємом до 2 терабайт. До того ж ми побачимо перероблену систему динаміків і дисплей, який став на дві третини яскравіше і контрастніше. Чи не терпиться побачити дане чудо вживу: і попередні покоління радували нас не тільки дозволом, але і прекрасною роботою з квітами.

Ну і чарівний Touch Bar. Універсальна заміна функціональних клавіш, яка автоматично підлаштовується під масу додатків, які вже зараз здатні розпізнавати новинку. Це довгастий сенсорний екран, який завжди буде готовий допомогти в самій будь-якій роботі. Адаптивна функціональна панель вже отримує підтримку з боку сторонніх розробників.

Мінімальна модифікація MacBook Pro на 13 дюймів обійдеться в 1500 доларів, але при цьому буде позбавлена ??Touch Bar. Модифікація ноутбука MacBook Pro 13 c Touch Bar обійдеться вже в 1800 доларів. А ось за 15-дюймову модифікацію з 16 гігабайтами оперативної пам'яті (і це мінімум!) - Вже 2400 умовних одиниць. Замовити ноутбуки можна вже сьогодні, але доставка, навіть в США, триватиме 2-3 тижні.

Природно, ми будемо розбирати ці ноутбуки більш докладно, в тому числі і в реальності, так що завтра ви однозначно зможете отримати про оновлених MacBook Pro набагато більше інформації. Де? Зрозуміло, на нашому магазині!