Як використовувати iPhone в якості миші або трекпеда

2018-04-30

Екрани iOS-пристроїв володіють чудовою чуйністю, тому ідеально підходять для роботи в якості трекпеда або комп’ютерної миші. Для використання iPhone, iPod touch або iPad в новій якості досить встановити додаток Mobile Mouse Remote, що володіє набором простих, але дуже корисних функцій.

iPhone замість миші або трекпеда для Mac або PC

Mobile Mouse Remote пропонується в App Store  і має масу позитивних відгуків. Сама програма дуже проста у використанні. Після синхронізації з комп’ютером, ви побачите інтерфейс в стилі трекпеда. У верхній частині екрана розташовується значок програми, яка в даний момент активна на вашому Mac або PC.

Ви можете використовувати жести, тапи і подвійні клацання, щоб управляти курсором миші, перетягніть файли, виконуючи кліки і так далі. В нижній частині екрану розташовані дві віртуальні клавіші, що імітують натискання лівої і правої кнопки миші, а також панель прокрутки вмісту. Mobile Mouse Remote підтримує мультитач, тому ви можете використовувати всі наявні жести OS X.

Величезна перевага програми відбудеться у відсутності затримки між жестами і тим, що відбувається на екрані комп’ютера. Всі дії виконуються синхронно. При цьому чутливість віртуального трекпеда можна налаштувати.