Китайський оператор розсекретив технічні характеристики і дату початку продажу iPhone 6s

2018-04-30

Судячи з одкровень інсайдера в китайській соціальній мережі Weibo, зовнішній вигляд нових смартфонів Apple буде попереднім, однак очікувані зміни настільки істотні, що, на його думку, смартфон Apple нового покоління цілком може називатися iPhone 7.

За наявними відомостями, відмінності від звичайного iPhone 6 полягатимуть в «процесорі третього покоління» Apple A9, що збільшилася до 2 ГБ оперативної пам'яті і новому дисплеї Force Touch, який реагує на силу натиснення на екран. Остання технологія має зробити роботу з мобільними додатками більш зручною, а доступ до їх функцій - більш швидким. Наприклад, сильне натискання на точку на карті без додаткових маніпуляцій викличе функцію навігатора, який доведе користувача до місця призначення.

Інше істотне поліпшення, за словами представника China Telecom, стосується камери смартфона. iPhone 6s стане знімати набагато краще за нинішні моделей. Про поліпшення якості фото і відео також говорить недавнє придбання Apple компанії LinX Imaging, яка спеціалізується на досягненні DSLR-якості зйомки на мобільних пристроях, а також на поліпшенні якості зйомки в умовах недостатньої освітленості та отриманні 3D-знімків з плоских фотографій. Дозвіл камери iPhone 6s має зрости з нинішніх 8 до 12 мегапікселів.

Що стосується чуток в появі версії iPhone 6s в корпусі рожевого кольору, то у співробітника China Telecom такої інформації немає. Не виключено, що на недавніх знімках був відображений тестовий прототип апарату і рожева модель не піде в серійне виробництво.

Apple планує своє традиційний захід на тижні з 7 по 11 вересня, швидше за все, воно відбудеться 9 вересня 2015 року. Попередні замовлення на iPhone нового покоління почнуть прийматися з 11 вересня.