Корисна функція iPhone, про яку ви не знали

2018-04-30

Один простий факт: iPhone завжди з нами і постійно відстежує наше місце розташування. Звучить страшно, але, з іншого боку, це неймовірно зручно. Головне потрібним чином використовувати можливості девайса, крім карт або навігаторів.

Функціональність мобільних операційних систем настільки збільшилася за останній час, що стало неможливим пам’ятати всі корисні фічі. Недавній пост на сайті How To Geek розповідає, як налаштувати нагадування про важливу подію за використання особистого транспорту.

Прості нагадування не працюють, коли вам потрібно зробити  з прив’язкою до конкретного місця. Сидячи в офісі, ви чітко пам’ятаєте, що ввечері треба купити додому молока, але, прийшовши в магазин, геть забуваєте про це і згадаєте вже під’їжджаючи до будинку. З iPhone проблема вирішується дуже просто. Досить при створенні нагадування клацнути тумблер «Нагадати за місцем» і вказати, коли потрібно нагадати: при посадці в автомобіль або навпаки – при виході  з машини.

Функція працює наступним чином. Як тільки ваш iPhone підключається через Bluetooth до автомобільної системи на пристрій надходить заплановане заздалегідь повідомлення. Також можливо надсилати нагадування після відключення від мультимедійної системи – тобто, коли ви доберетеся до потрібного місця.

Налаштувати «розумні» оповіщення можна наступним чином:

Крок 1: Відкрийте стандартний додаток «Нагадування» і додайте в додаток нове нагадування.

Крок 2: Натисніть на іконку «i» поруч з вашим записом.

Крок 3: Натисніть на кнопку «Нагадати за місцем», а потім – «Геопозиция».

Крок 4: Натисніть «Посадка в автомобіль» або «Вихід з автомобіля».