Apple випустила нову лінійку 12-дюймових MacBook: нові процесори, краща автономність, «рожеве золото»

2018-04-30

MacBook 2016 року випуску базується на процесори шостого покоління Intel Core m3 і Intel Core m5 з тактовою частотою 1,1 і 1,2 ГГц відповідно (прискорення Turbo Boost до 2,2 та 2,7 ГГц). Опціонально пропонується установка чіпа Intel Core m7 з частотою 1,3 ГГц (прискорення Turbo Boost до 3,1 ГГц). В наявності 8 ГБ більш швидкої оперативної пам’яті LPDDR3 1866 МГц і флеш-накопичувач ємністю 256 або 512 ГБ. 12-дюймовий дисплей «від краю до краю» має дозвіл 2304 x 1440 пікселів.

«СТВОРЮЮЧИ MACBOOK, МИ ПОСТАВИЛИ ПЕРЕД СОБОЮ МЕТУ, ЯКА ЗДАВАЛАСЯ НЕМОЖЛИВОЮ: РОЗРОБИТИ НЕЙМОВІРНО ТОНКИЙ І КОМПАКТНИЙ НОУТБУК, ЩО ВОЛОДІЄ ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЮ І ЗРУЧНІСТЮ MAC. МИ ПЕРЕРОБИЛИ ВСІ ЕЛЕМЕНТИ ДО ЄДИНОГО, ЩОБ КОМП’ЮТЕР СТАВ НЕ ТІЛЬКИ ЛЕГШЕ, ТОНШЕ, АЛЕ І КРАЩЕ. В РЕЗУЛЬТАТІ ВИЙШОВ НЕ ПРОСТО НОВИЙ НОУТБУК. ЦЕ НОУТБУК МАЙБУТНЬОГО. А ТЕПЕР MACBOOK ЗДАТНИЙ ЩЕ НА БІЛЬШУ ЗАВДЯКИ ПРОЦЕСОРАМ INTEL 6?ГО ПОКОЛІННЯ, ПОЛІПШЕНОЇ ГРАФІЧНОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ, БІЛЬШ ШВИДКІСНИМ ФЛЕШ?НАКОПИЧУВАЧІВ І РОБОТІ ВІД АКУМУЛЯТОРА ДО 10 ГОДИН».

12-дюймовий MacBook обладнаний найменшою кількістю портів серед всіх представлених лептопів Apple. На правій стороні знаходиться стандартний роз’єм для навушників і два мікрофони, один з яких призначений для шумозаглушення, а на лівій стороні – один порт USB-C.

«MACBOOK — САМИЙ ТОНКИЙ І ЛЕГКИЙ MAC, ЯКИЙ МИ КОЛИ-НЕБУДЬ ВИПУСКАЛИ, САМЕ ВІН УОСОБЛЮЄ НАШЕ БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО НОУТБУКІВ, — СКАЗАВ ФІЛ ШИЛЛЕР, СТАРШИЙ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ APPLE З МІЖНАРОДНОГО МАРКЕТИНГУ. — ПОКУПЦЯМ ТОЧНО СПОДОБАЄТЬСЯ ЦЕ ОНОВЛЕННЯ MACBOOK, ЯКЕ ВКЛЮЧАЄ НОВІТНІ ПРОЦЕСОРИ, БІЛЬШ ПРОДУКТИВНУ ГРАФІКУ, БІЛЬШ ШВИДКУ ФЛЕШ-ПАМ’ЯТЬ, ЩЕ БІЛЬШИЙ ЧАС РОБОТИ ВІД АКУМУЛЯТОРА І КРАСИВИЙ КОРПУС В КОЛЬОРІ “РОЖЕВЕ ЗОЛОТО””

MacBook оснащений новітніми бездротовими технологіями, включаючи вбудовані модулі Wi-Fi 802.11 ac і Bluetooth 4.0

Нові MacBook представлені в чотирьох кольорах. До сріблястого, золотого, «сірий космос» додане забарвлення «рожеве золото». Час автономної роботи комп’ютера в режимі веб-серфінгу збільшилася до 10 годин при перегляді відео – до 11 годин. Час роботи в режимі очікування становить 30 днів.