ЗМІ розсекретили ще одну корисну функцію iPhone 7

2018-04-30

Останнім часом багато виробників Android-пристроїв використовуються у своїх смартфонах однакові дисплеї, сучасні однокристальні системи та аналогічні обсяги оперативної та флеш-пам’яті. Але користувачів потрібно чимось дивувати, привертаючи їх увагу.

В цьому році залучати пробують здвоєними камерами і просунутим сканером відбитків пальців. Ще одним трендом стали технології швидкого заряджання, які дозволять заряджати смартфони в максимально стислі терміни без шкоди для акумулятора.

Як повідомляють джерела, знайомі з ситуацією, компанія Apple збирається запропонувати покупцям iPhone 7 технологію швидкої зарядки. Блогер The Malignant, який розповів про цю особливості, виклав фотографію блоку, керуючого ланцюгом живлення смартфона. На порівняльному знімку наводиться два компоненти – для iPhone 6s і iPhone 7.

Варто додати, що у iPhone немає підтримки технології швидкої зарядки, за що Apple багато критикують. Єдиний спосіб швидше заряджати смартфон на iOS – використовувати адаптер живлення від iPad або переводити пристрій в Авіарежім.

У новому поколінні iPhone, як стверджується, акумулятор буде заряджатися набагато швидше, джерело повідомляє мінімум про 5В/2А. Мова йде про мінімальному значенні, так як ця характеристика відповідає технології Qualcomm Quick Charge 1.0, представленої в 2013 році.