iPhone 6s буде «слухати» користувачів безперервно

2018-04-30

Зараз функція «Привіт, Siri» працює тільки при підключенні мобільного пристрою до джерела живлення. У випадку з новим смартфоном віртуальний асистент завжди буде готовий виконувати команди, навіть якщо iPhone або iPad в заблокованому стані.

«Фішка» iPhone 6s в тому, що буде перебувати в постійному очікуванні команд людини, тому до нього можна взагалі не торкатися руками. Мікрофон в новому смартфоні Apple буде завжди включений. 

Щоб звернутися до гаджету, достатньо буде вимовити вголос «Привіт, Siri», після чого можна віддавати голосові команди і пошукові запити. В результаті можна встановити будильник, дізнатися результати гри своєї улюбленої команди і знайти маршрут в потрібний пункт за допомогою голосу і т.д.

Apple покаже нові iPhone 6s і iPhone 6s Plus ввечері в середу. Презентація «яблучних» новинок відбудеться в 10:00 (20:00 за Києвом) в будівлі Bill Graham Civic Auditorium в Сан-Франциско, де в 1977 році Стів Джобс і Стів Возняк представили перший персональний комп'ютер Apple II.

Нові смартфони отримають оновлену операційну систему iOS 9, більш досконалу камеру, вдосконалений екран, а також будуть доступні в нових кольорах. Девіз запрошень, розісланих компанією на презентацію: «Гей, Siri, підкажи нам», що говорить про те, що функції голосових команд будуть розширені. Також сьогодні буде представлена ??оновлена ??багатофункціональна ТБ-приставка Apple TV і 12,9-дюймовий планшет iPad Pro.