9,7-дюймовий iPad Pro назвали кращим планшетом в історії

2018-04-30

Випустивши в минулому році 12,9-дюймовий iPad Pro, Apple вразила всіх розмірами цього найбільшого в історії iOS пристрою. Але багатьом не потрібен такий великий дисплей і вони не готові заради високої продуктивності, а також Apple Pencil і підключаються через смарт-коннектор обкладинки-клавіатури миритися з габаритами девайса. Для них, а також для всіх бажаючих придбати самий потужний i-гаджет у традиційному форм-факторі, цієї весни Apple випустила iPad Pro з екраном діагоналлю 9,7 дюйма. Оглядачі ресурсу Rbc, протестувавши компактну модифікацію «прошки», пристрій назвали «кращим планшетом в історії».

За словами журналістів, вони вперше бачать пристрій, до якого практично неможливо придертися. Тут той же процесор Apple A9X, що у 12-дюймового iPad Pro, який «рве на частини будь-який додаток в App Store», наяивна підтримка клавіатури через Smart Connector і цифрового пера Apple Pencil. Ті ж чотири динаміки, гучних і чітких, і за якістю звуку обидві «прошки» — беззастережно найкращі планшети на сьогоднішній день. І дизайн з габаритами Air  2.

Особливий захват викликав дисплей iPad Pro з підтримкою технології True Tone, яка завдяки спеціальним сенсорам аналізує навколишнє освітлення в реальному часі і, керуючись цими даними, змінює кольорову температуру зображення.

«Екран iPad Pro 9,7, мабуть, краще, ніж взагалі всіх продуктів Apple. На перший погляд, дисплей тут такий же, як у iPad Pro, що вже саме по собі — хороші новини. Чудеса творить функція True Tone: iPad вміє коригувати колірну температуру зображення в залежності від освітлення. Уявіть собі аркуш паперу: якщо ви дивитеся на нього під тьмяним світлом — кольори будуть тепліше, а під яскравим сонячним світлом — більш природними. Точно також працює і дисплей нового iPad Pro, що виробляє неймовірний ефект. Вимкнувши функцію True Tone, ви здивуєтеся, наскільки насправді «ніякийі» екран будь-якого пристрою по сусідству. Стільки років ми дивилися на дисплеї iPhone і iPad, не помічаючи підступу. iPad 9.7 Pro відкрив нам очі».

Претензії були лише до клавіатури пристрою. Вона не стикається з поверхнею столу і буквально висить у повітрі, тому друкувати просто незручно. По-друге, регулювати кут нахилу планшета не можна. Крім цього, вона «дружить» з багатьма поєднаннями гарячих клавіш прямо з OS X, але з якоїсь причини для перемикання мов тут відведена окрема кнопка, що досить незручно, пояснили у виданні.

«ДИВОВИЖНО ШВИДКИЙ. З КРАЩОЇ ЕКОСИСТЕМОЮ ДОДАТКІВ, ВІД МОБІЛЬНИХ «ФЕРМ» І ІГОР ПРЯМО З ПК ДО ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ НЕНАЧЕ AUTOCAD. З ТЕХНОЛОГІЄЮ ДИСПЛЕЯ TRUE TONE, ЯКА НУ ПРОСТО ЗОБОВ’ЯЗАНА У ЦЬОМУ РОЦІ БУТИ У ВСІХ ПРИСТРОЯХ APPLE — ІНАКШЕ НЕ ПРОБАЧИМО. ЩО НАЙГОЛОВНІШЕ, 9.7 PRO НАБАГАТО ЗРУЧНІШЕ ВЕЛИКОГО PRO. ЙОГО ПРОСТІШЕ НОСИТИ З СОБОЮ, ВІН ЛЕГШЕ, ГАРНІШЕ І ДЛЯ РОБОТИ ПІДХОДИТЬ НАВІТЬ КРАЩЕ, НІЖ 12-ДЮЙМОВИЙ ПОБРАТИМ».

На думку ресурсу, iPad Pro поки не готовий замінити ноутбука, «що б там не говорили в Apple». «Тим не менш, iPad 9.7 Pro — це кращий планшет, який ви тільки можете купити. Нехай і за не малі гроші», – підсумували вони.