5 причин для Apple, випустити 4-дюймовий iPhone 6s міні

2018-04-30

5 причин для Apple, випустити 4-дюймовий iPhone 6s міні

У 2014 році компанія Apple випустила нові смартфони iPhone 6 і iPhone 6 Plus, які обладнані 4,7- і 5,5-дюймовими дисплеями відповідно, тоді як всі попередні покоління, починаючи з iPhone 5, комплектувалися 4-дюймовими екранами. Але вже в 2015-му компанія планує повернутися до цього форм-фактору, про що повідомляють інформовані джерела.

Безсумнівний комерційний успіх останніх iPhone спростував побоювання, що великі екрани виявляться швидше мінусом, ніж плюсом. Все відбулося з точністю навпаки. Досить сказати, що iPhone 6 встановили рекорд продукції Apple за швидкістю продажів - за три дні було реалізовано більше 10 мільйонів апаратів. Згідно з дослідженням Kantar Worldpane 58% покупців пояснюють покупку iPhone 6 Plus саме розмірами екрану.

Тим не менш, вирішивши збільшити габарити своїх смартфонів, Apple втратила частину своєї аудиторії. Apple Room пропонує п'ять причин, чому для компанії з Купертіно доцільно випустити iPhone 6s mini.

1. Дизайн

Apple розуміє, що засилля великоформатних мобільних пристроїв типу 4,7-дюймового iPhone 6 і 5,5-дюймового iPhone 6 Plus довелося до вподоби далеко не всім. Компанія захоче змінити нинішній розклад. Apple випустить новий 4-дюймовий iPhone, виходячи зі зручності використання старих моделей однією рукою. Деякі власники «шісток» відчувають з цим проблеми. Також нова модель припаде до смаку жіночої аудиторії. Мова йде про те, щоб смартфон міг поміщатися в сумочку, або про менших розмірах жіночих рук.

2. Маркетинг

4-дюймовий iPhone за технічними характеристиками буде схожий з iPhone 5s, але з точки зору дизайну отримає риси iPhone 6, в тому числі закруглені краї корпусу. Модель дозволить збільшити продажі «яблучних» смартфонів, так як користувачі охочіше купують пристрою в новому форм-факторі, ніж моделі минулого року.

3. Apple Pay

На даний момент 4-дюймові iPhone мають обмежену підтримку платіжного сервісу Apple. Використовувати iPhone 5s і iPhone 5c для платежів можна тільки спільно з «розумними» годинами Apple Watch. Для Apple важливо випустити модель з NFC-модулем, яка буде працювати з Apple Pay «з коробки».

4. Фітнес

Платформа HealthKit працює з iPhone попередніх поколінь в обмеженому режимі. Любителі фітнесу охоче виберуть комунікатор з розширеним набором датчиків і досить компактний для занять спортом.

5. Швидкодія

Новий процесор Apple A9 або A8 забезпечить більш високу продуктивність iPhone. І хоча даний фактор часто не є визначальним при виборі смартфона, для деяких користувачів це стане стимулом для покупки моделі нового покоління.

Нагадаємо, останній раз Apple випускала 4-дюймові смартфони в 2013 році, анонсувавши iPhone 5s і iPhone 5c. Раніше компанія дотримувалася ще більш компактного форм-фактора: iPhone 4s і більше молодші моделі мали екран діагоналлю 3,5 дюйма.