15 ексклюзивних програм для Mac, що роблять його особливим

2018-09-05

Розповідаємо про додатки, заради яких варто перейти на macOS.

Things
Переможець премії Apple Design Awards. Менеджер завдань з найкрасивішим інтерфейсом. Зручний і функціональний. Програма знайшла славу відразу ж після релізу в Mac App Store і до сих пір знаходиться в лідерах по завантаженнях, що ще раз підтверджує її якість.

Додаток дозволяє чітко організовувати справи за допомогою тегів, проектів і розумних папок. На кожну задачу можна встановити термін виконання та нагадування. Більш того, Things відмінно взаємодіє з продуктами сторонніх розробників завдяки URL-схемами. Це означає, що ознайомлені користувачі зможуть створювати скрипти, за допомогою яких можна буде просити виконання певних дій в додатку. Наприклад, додавати нові завдання і відображати конкретні списки.

GarageBand (Logic Pro X)

Комп'ютери Mac спочатку комплектуються безкоштовною версією програми GarageBand. Це міні-студія запису з великим набором інструментів, ефектів і плагінів. У додатку є все, що знадобиться початківцю музикантові. Еквалайзер, віртуальний барабанщик і величезний набір педалей для гітаристів. На Windows нічого подібного, на жаль, немає. Mac же, навпаки, зустрічає користувача з прекрасним інструментом для творчості. А вийшовши на професійний рівень, власник комп'ютера зможе за додаткову оплату оновитися до більш функціонального Logic Pro Х.

Pixelmator Pro

У користувачів Windows немає гідних альтернатив Фотошопу, якщо не брати до уваги продукти компанії Affinity. У власників Mac є доступ до відмінного додатка Pixelmator. Це професійний інструмент для роботи з зображеннями. З його допомогою можна створювати малюнки і змінювати параметри RAW-зображень. Загалом, робити все те, що люди роблять в Фотошопі, тільки швидше і за одноразовий платіж.

Tweetbot

Високий рівень твіттер-клієнт для macOS, який був у списку найнеобхідніших додатків протягом багатьох років, поки розробники Twitter не почали позбавляти його функцій. Незважаючи на останні зміни в API твіттера для сторонніх компаній, Tweetbot все ще залишається відмінним продуктом для тих, хто хоче комфортно читати стрічку на комп'ютері.

Програма підтримує відображення елементів соціальної мережі в окремих колонках. У кожному стовпчику можна показувати різні списки і навіть акаунти.

MindNode

Одне з найпопулярніших додатків для створення інтелект-карт. MindNode - це інструмент для організації думок. Необхідна утиліта для всіх тих, хто практикує брейнштормінг і любить наочні варіанти оформлення власних планів.

Аналогічні програми є і на Windows, але MindNode відрізняється приємним дизайном, інтеграцією з великою кількістю сторонніх програм, а також можливістю створювати міні-інтелект-карти для швидкого старту. Остання фішка мотивує користувачів частіше планувати свої дії в MindNode.