Новини та статті

Дисплей Apple Watch 4 визнали дисплеєм року

Зосередженість Apple на якості дисплеїв, які вона встановлює в свої пристрої, тягнеться з тих пір, як в компанії представили першу Retina-матрицю з щільністю пікселів 326 точок на дюйм. За цей час  панелі високої якості перейшли в усі гаджети бренду від iPad і MacBook до Apple Watch, змагаючись один з одним в якості картинки. Але ніхто і подумати не міг, що саме дисплей Apple Watch Series 4 обійде інші пристрої Apple і буде визнаний дисплеєм року за версією 25-го фестивалю Display Industry Awards.

За словами голови Display Industry Awards Вея Чана, дисплей Apple Watch Series 4 відображає всю широту і глибину технологічних інновацій. Apple вдалося виконати колосальну роботу, щоб досягти таких результатів. Дисплей смарт-годинників компанії відповідає не тільки високим стандартам якості  картинки, а й передачі кольору, яскравості, співвідношення займаної на корпусі пристрою площі і, що важливо, енергоефективності.

Кращий дисплей в світі 

«Завдання дизайнерів полягало в тому, щоб зробити дисплей більше без відчутного збільшення розмірів корпусу або збитку для акумулятора, - підтверджують представники Society of Information Display. - Звуження рамок дозволило досягти більш ніж 30-відсоткового збільшення дисплея, а нова технологія, названа LTPO, забезпечила високу енергоефективність, дозволяючи годинах пропрацювати цілий день на одній зарядці ».

Дисплей Apple Watch, на відміну від дисплеїв iPhone iPad або Mac, ніколи не викликав такого інтересу. Позначалися мініатюрні розміри матриць, які пересічному користувачеві було важко оцінювати з точки зору якості. Єдине, від чого можна було відштовхуватися, - це енергоефективність панелі, і то не завжди було зрозуміло, чиєю заслугою є тривалий час автономної роботи годин. Але експерти визнали, що саме дисплей Apple Watch 4, а не iPhone XS Max або iPad Pro 2018, гідний нагороди.