Новини та статті

Apple випустила оновлену збірку iOS 12.1 для iPhone XR

Несподівано для всіх  компанія Apple випустила оновлену збірку iOS 12.1. На відміну від watchOS 5.1.1, яка вийшла на заміну  watchOS 5.1 і стала доступна на всіх екранах сумісних Apple Watch, нова версія iOS 12.1 призначається виключно для iPhone XR. Оновлення має номер 16B93 і, судячи з усього, буде доступно для установки тільки на тих апаратах, які ще не встановлювали оригінальну збірку iOS 12.1, що вийшла трохи більше тижня тому.

Відповідно до опису оновлення, запропонованого Apple, вони виправляють ряд недоробок, а також приносять в роботу системи кілька нових функцій.

Що нового в iOS 12.1
-Підтримка eSIM;
-Функція ручного регулювання ефекту боке;
-Групові дзвінки в FaceTime;
-Більше 70 нових емодзі;
-Виправлений бьютігейт на фронтальній камері.

Обмеження iOS 12.1
Підтримка eSIM, поряд з груповими дзвінками в FaceTime, є одним з двох нововведень iOS 12.1, які мають ряд обмежень. Наприклад, віртуальна SIM-картка не буде працювати в Україні, оскільки тут дана технологія прирівняна до клонування традиційних SIM-карт і заборонена на законодавчому рівні. Що стосується групових дзвінків в FaceTime, то ця функція буде доступна тільки для власників iPhone не старше 6s через апаратні обмеженя лежачого в їх основі «заліза».

Як завантажити оновлену версію iOS 12.1
Якщо вам ще не надійшло повідомлення про доступність оновлення, рекомендується перевірити його наявність самому. Для цього перейдіть в «Налаштування» - «Основні» - «Оновлення ПЗ». Перехід в останню вкладку ініціює пошук доступних оновлень операційної системи і при їх наявності запропонує завантажити їх на пристрій. У разі, якщо оновлена збірка так і не з'явилася, переконайтеся, що у вас вже не встановлена ця збірка, реліз якої відбувся ввечері 30 жовтня.